İŞBU SÖZLEŞME, İNTERNET ÜZERİNDEN VERİLEN HİZMETLER İÇİN GEÇERLİDİR VE GERÇEK BİREYLER YA DA TÜZEL KİŞİLERLE İNCİR NET İNTERNET VE İLETİŞİM HİZMETLERİ ARASINDA WEB HOSTİNG, VERİ MERKEZİ VE YAZILIM KULLANIM ŞARTLARINI BELİRLEYEN KURALLARDAN OLUŞMAKTADIR. İNTERNET SİTEMİZ ÜZERİNDEN HERHANGİ BİR ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETMEDEN ÖNCE HİZMET SÖZLEŞMESİNİ VE BU SÖZLEŞMENİN AYRILMAZ BİR PARÇASI OLAN KULLANIM ŞARTLARINI TAM OLARAK OKUMANIZ GEREKMEKTEDİR. HİZMET KULLANIM SÖZLEŞMESİ UYMANIZ GEREKEN KURALLARI İÇERMEKTEDİR. BU SÖZLEŞMEYİ VEYA ŞARTLARINDAN HERHANGİ BİRİNİ KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ İPTAL EDİNİZ. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SİPARİŞİ VERMEYİNİZ.

  1. HİZMET SAĞLAYICI ve TARAFLAR
  İşbu sözleşme, INCIR NET INTERNET VE ILETISIM HIZMETLERI (Sözleşmenin bundan sonraki bölümlerinde kısaca “INCIR HOSTING” olarak anılacaktır.) ile INCIR HOSTING tarafından sağlanan hizmetleri satın alan müşteriler


  2. Sözleşmenin Yürürlüğe Girişi ve Süresi
  Müşteri’nin İNCİR HOSTİNG’e siteden online hizmet başvurusu yapması, akabinde hizmetin aktivasyonu ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir. Müşteri’nin hizmet ödemelerini yapmak suretiyle aboneliğinin devamı süresince geçerliliğini koruyacaktır.


  3. Hizmetin Tanımı İNCİR HOSTİNG’in Müşteri’ye vermiş olduğu hizmet temel olarak, Müşteri’nin internet ortamında kullanabileceği formatta hazırlanmış Güvenlik Sertifikası hizmetidir.
  a) İNCİR HOSTİNG dünya genelinde Güvenlik Sertifikası ana üreticisi olmayıp, farklı markalar ile çeşitlendirilmiş sertifikaların internet ortamında satıcısı (ara sağlayıcısı) rolündedir. Bu nedenle sağladığı hizmetlerin içeriği ve detaylarından sorumlu tutulamaz.
  b) Müşteri bu hizmet(ler)i kullanarak burada belirtilen şart ve koşullar ile sitede yayınlanan tüm İNCİR HOSTİNG politika ve prosedürlerine uymayı kabul etmiş sayılır.
  c) Müşteri, İNCİR HOSTİNG tarafından sağlanmış site üzerinden satın aldığı ürünlerde İNCİR HOSTİNG kaynaklı olmayacak bazı kesintiler oluşabileceğini kabul etmiş sayılır.
  d) İNCİR HOSTİNG tarafından sağlanan sitede yer alan ürünler satın alım esnasında belirtilen isme özel kullanımı için tasarlanmıştır. Müşteri tarafından satın alım ve hizmet aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra hizmette değişiklik talep etme hakkı bulunmamaktadır.


  4. Müşteri’nin Yükümlülükleri
  a) Müşteri, İNCİR HOSTİNG müşterilerine, ticari itibarına ve saygınlığına zarar verecek davranışlarda bulunamaz. Bunun gibi durumlarda INCIR HOSTİNG anlaşmayı fesih etme hakkını saklı tutar.
  b) Müşteri, işbu sözleşmeyi imzalamakla site üzerinden satın aldığı hizmetleri kullanacağı ortamlarda kanunlarca belirtilmiş, yönetmeliklerce detaylandırılmış yükümlülüklerini getireceğini kabul etmiş sayılır. Müşteri INCIR HOSTİNG ‘in hizmetlerini kullanarak oluşturabileceği durumlara karşın her türlü hak talebinde İNCİR HOSTİNG’in zarar ve ziyanını temin edeceğini ve gördüğü zarar ve ziyanı tazmin edeceği konusunda mutabıktır.
  c) Müşteri, sağlanan güvenlik sertifikalarını kanunlarca yasaklanmış ürün ve hizmetlerin satıldığı web sitelerinde ve dijital ortamlarda kullanmayacağını kabul etmiş sayılır.
  d) Hizmet talebinde bulunan her kim olursa olsun INCIR HOSTİNG hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.
  e) Müşteri, INCIR HOSTİNG üzerinden sağladığı hizmetlere yönelik taleplerinde 48 saat içerisinde cevap alabileceğini kabul etmiş sayılır.
  f) Müşteri, hizmet kullanımlarına, hizmet içeriklerine dair INCIR HOSTİNG tarafından gönderilen epostaları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Müşterinin ilgili sayfalar üzerinde INCIR HOSTİNG e ilettiği eposta adresini takip etmek, eposta adresini güncel tutmakla yükümlüdür.


  5. Ücret ve Ödeme
  a) Müşteri, INCIR HOSTİNG hizmetleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri ödemeyi taahhüt eder. Ücretler ilk sipariş ile peşin olarak tahsil edilir ve aksi belirtilmediği sürece dönem sonunda otomatik olarak kapatılır.
  b) INCIR HOSTİNG, Müşteri’nin banka havalesi yolu ile ödemeyi seçmesi durumunda sitede belirtilmiş olunan İNCİR HOSTİNG’e ait banka hesabına, başvuru sırasında Müşteri bilgilerinde belirtilen kişi yada kurum adına açılmış hesaptan 7 (yedi) takvim günü içerisinde havalenin gerçekleşmesi sonucu INCIR HOSTİNG hizmet aktivasyonunu yapar ve Müşteri’yi bilgilendirir. Banka Havalesi/EFT metodu ile yapılan ödemelerde, ödeme açıklamasında sipariş kodunun belirtilmesi gerekmektedir. Ödemelere ait tüm masraflar Müşteri’ye aittir.
  c) INCIR HOSTİNG tarafından sağlanan sitede yer alan hizmetlerde süre bitimi öncesinde ödemesi yapılmayan hizmetler müşteriye bildirilmiş son kullanım tarihinde otomatik olarak silinir.
  d ) Danışmanlık hizmeti sağlayıcı ana firma ile görüşmeleri kapsar , kayıt veya formlar müşteriye aittir. e ) 3 Yaşından küçük firmalar için noter imzalı form veya dun id istenebilmektedir


  6-) Sözleşmenin Geçerliliği, Aykırılık ve Feshi
  a) INCIR HOSTİNG istediği zaman, bildirimde bulunmaksızın hizmet politikalarını ve sözleşmelerini revize etme hakkını saklı tutar. Müşteri INCIR HOSTİNG hizmetlerini kullanmaya devam ederek Site’de belirtilen ve zaman zaman değişebilen Sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.
  b) Müşteri’nin bu sözleşmede veya tüm INCIR HOSTİNG politika ve sözleşmelerinde belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, INCIR HOSTİNG, Müşteri’ye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve/veya sözleşmeyi fesih edebilir. Bu durumda, Müşteri’nin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.
  c) Müşteri’nin hizmetlerle ilgili tahsilatlarının gerçekleştirilememesi durumunda, INCIR HOSTİNG sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, Müşteri’nin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.


  7. Geri iade ve Promosyonlu ürünler
  Geri iade promosyon olmayan , OV ve EV Haricindeki DV ( domain doğrulama ) sertifikalar için geçerli olup sadece müşteri panel bakiyesi olarak geçerli sayılacaktır.
  Promosyonlu ve indirimlü ürünlerde geri iade ve re-issue desteği yoktur müşteri ssl yedeğini ve key dosya yedeğini alması kendi sorumluluğunda'dır