Passionate About Websites

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2013 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Incir Net olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir .

Eğitimli ve alanında uzman ekibimiz ile 7/24 saat kısıtlaması olmadan sorunlarınıza çözüm bulmak için ekibimiz iş başında !

99.9% Uptime Guarantee
99.9% Uptime Garantisi
99.9% Uptime Guarantee
7/24 Destek
99.9% Uptime Guarantee
7-Gün para iade garantisi
99.9% Uptime Guarantee
Profesyonel Hosting Güvenliği

Değerlerimiz.

Ahlaki, mesleki ve etik değerlere bağlılık, Tecrübe ve bilgiye dayanan, başarı merkezli kaliteli hizmet anlayışı, Risk bilinci ile hızlı ve etkili kararlar almak & uygulamak, Değişime açıklık ve yaratıcılık, Müşteri memnuniyeti sağlamak, Takım ruhu ile çalşmak.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak ürünleri, ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak sunmak, ürün ve hizmetlerimizin her bakımdan beğenilmesi, kaliteli ve güvenilir bulunması, tercih edilmesi için hedef ve politikalar belirlemek, yeni ürünlerle bu politikaları sürekli takip etmek, hizmette kaliteyi ayrıcalık değil görev olarak bilmektir.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Dedi ? .

Mükemmel9.1/10
Yorum Gönder