Kurumsal Bayi Hosting.

Web tasarımcılar ve çoklu siteler için

Markalama imkanı

Otomasyon & Faturalama sistemi

Bayilere özel indirimler

Başlangıç

Yeni başlangıçlar ve az sayıda siteler için !
Başlayan Fiyatlar 59,99 /Ay

40GB Depolama Alanı

Limitsiz Site Barındırma

Özel Nameserver

Ücretsiz SSL Sertifikası

Profesyonel

Profesyonel kullanımlar ve orta ağırlıktaki siteler için önerilir !
Başlayan Fiyatlar 89,90 /Ay

50GB Depolama Alanı

Limitsiz Site Barındırma

Özel Nameserver

Ücretsiz SSL Sertifikası

Ücretsiz WHMCS Lisansı

VIP

Kurumsal Sitelerinizi Kolayca barındırabileceğiniz yüksek özellikli sunucularda barındırılmaktadır !
Başlayan Fiyatlar 149,90 /Ay

20GB Depolama Alanı

Limitsiz Site Barındırma

Özel Nameserver

Ücretsiz SSL Sertifikası

Ücretsiz WHMCS Lisansı

Neden Reseller Hosting ?

Web tasarımcılar ve girişimciler için mükkembel bir seçenektir ,reseller paketlerini kendinize göre markalandırabilir ve satış yapabilirsiniz.

Düzenli gelir imkanı

Reseller hosting ile kolayca gelir elde edebilirsiniz , WHM panelinden istediğiniz paketi oluşturur ve müşterilerinize satmaya başlayabilirsiniz .

Markalaştırma

Kontrol panelini tamamen kendinize göre markalayabilir ve özel name server ayarlayabilirsiniz böylece anonim olarak kolayca kullanabilirsiniz.

Uzun süreli ilişkiler

Web tasarım müşterileri için sürekli hizmet veren firmalar projeleri için her hesabı tek tek kontrol etmek ve yedekleme sorunu yaşamamaları için whm panelden kolay erişim sağlayabilirsiniz!

Kolay Bakım

Reseller hosting ile müşterileriniz sorun yaşadıklarında kolaylıkla bizle iletişim geçip sorunu çözdürebilirsiniz ve bilgi bankasından yardım alabilirsiniz , böylece müşterileriniz sorunları minimuma iner.

Genel Özellikler

 • 99.9% Uptime Garantisi
 • 7-Gün para iade garantisi
 • 7/24 Online Destek
 • Vadeli sözleşmeler yok !
 • Limitsiz veri transferi
 • Ücretsiz Kurumsal E Posta
 • Sınırsız E Posta yönlendirme
 • Kurumsal Spam Filtreleme
 • WHM & cPanel ile kolay yönetim
 • PHP 5+ Desteği
 • Sürükle & Bırak web site oluşturucu
 • 300+ Scripti tek tık ile kurma

Dünya'nın #1 Numaralı Kontrol Paneli

Müşterilerimize sektörün önde gelen kontrol paneli, cPanel sunuyoruz. Müşterileriniz güçlendirmek ve onları kendi web sitesini kullanarak, basit nokta-ve-tıklayın yazılım her yönüyle yönetmek için kolaylık sunar.

E-Posta

E Posta oluşturabilir , yönetebilir , yönlendirebilir , mx ayarlarını yapabilirsiniz ayrıca spam seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Domainler

Alt alan adlarını yönetebilir , yeni domain ekleyebilir , yönlendirebilir ve kolayca dnsleri yönetebilir ve dns oluşturabilirsiniz

Uygulama Galerisi

Tek tık ile 300+ uygulama ve scripti kurabilirsinz blog , e-ticaret , helpdesk vb. yazılımlar içerir!

Dosya yöneticisi

Dosyalarını yedekleyebilir , dosya indirebilir ve yükleyebilirsiniz , dosyaları düzenleyebilir ve doluluk oranını izleyebilirsiniz.

Veritabanları

Yeni bir MySQL Veritabanı ve kullanıcısı oluşturabilir PHPMyAdmin ile yönetebilir ve tabloları düzenleyebilir , oluşturabilirsiniz.

Loglar

Web sitenizin trafik logları ve hata loglarını izleyebilir ve görüntülüyebilirsiniz .

Güvenlik

Klasörlerinizi şifreleyebilir , ip adreslerini engelleyebilir , SSL/TLS sertifikalarını yönetebilir , ve CSR oluşturabilirsiniz ayrıca hotlink vb. kötü içeriklerden koruyabilir ve virüs taratabilirsiniz.

Onlarca uygulamayı tek tık ile kurun !

WHM: Güç Sizin Elinizde

WebHost Manager (WHM) panel ile tüm hosting hesaplarını kolayca yönetebilirsiniz - paket oluşturma , hosting hesaplarını yönetmek ve genel kontrolleri kolayca yapabilirsiniz.

Markalama

WHM Panel ile cPanel logosunu değiştirebilirsiniz , cPanel renklerini ayarlayabilirsiniz , ikonları düzenleyebilirsiniz , header ve footer özelleştirebilirsiniz - WHM Panel ile müşterilerinizin kullanacağı cPanel'i tamamen kendinize göre markalayabilirsiniz !

Paket yönetimi

Kolaylıkla müşterileriniz için paket oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Tüm sınırları ve detayları siz belirleyebileceksiniz !

Hosting Üyeliklerini Kontrol edin !

Tek tık ile barındırma paketi seçip kullanıcı adı , şifre ve alan adı belirleyerek hosting hesabı ekleyebilirsiniz , hosting hesabı saniyeler içinde oluşturulacak.

DNS adreslerini yönetebilirsiniz

DNS Yönetici ile kolayca dns adresi ekleyebilir , yönetebilir ve silerbilirsiniz üstelik whm kayıtlı müşterilerinizin bile !

cPanel Girişi

Hosting hesap detaylarına girerek istediğiniz hosting hesabına girerek " cPanel'e gir " butonuna basarak hosting panel bilgisi gerektirmeden hosting bilgilerine erişebilirsiniz .

WHMCS: Profesyonel Otomasyon Sistemi

WHMCS kurumsal bir yönetim ve otomasyon sistemidir , otomatik sipariş verme , otomatik kurulum , onlarca ödeme modülü , yüzlerce tema , otomatik faturalama ve müşteri yönetimi sağlayan bir otomasyon sistemidir!

Faturalama & Ödeme

Müşterilerinize bir hizmet ve yinelenen faturalandırma döngüleri için kaliteli profesyonel görünümlü PDF faturalar gönderir. Ödeme bildirim e-postaları ve hatırlatıcıları tam otomatik şekilde gönderilir.!

Ödeme Modülleri

WHMCS 75'den fazla ücretsiz ödeme modülleri vardır , PayPal , KuveyTürk , GarantiPos ve fazlası ile kolayca entegre sağlayabilirsiniz .

Hosting Otomasyonu

WHMCS ile paketlerinizi kolayca WHMCS'ye ekleyebilir ve entegre edebilirsiniz , hosting kontrolü , suspend ve unsuspend komutları , yükseltmeler ve fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Destek Araçları

WHMCS ile beraber duyuru paneli , bilgi bankası ve ticket sistemine sahip olabilirsiniz ve müşterilerinize kolaylıkla yardımcı olabilirsiniz.

Raporlama ve istatistikler

Tablo ve grafik şeklinde detaylı raporlama alabilirsiniz , iş durumu ile ilgili haberler , gelir tahminleri , ticket yorumları , ciro raporları ve fazlasını kolayca kontrol edebilirsiniz .

Tamamen markalaştırabilir

WHMCS Apiler sayesinde kolayca özelleştirebilirsiniz , tema ve modül entegre edebilirsiniz , logo , footer ve header , paketler ve içerikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz .

Mobil uyumlu

Yönetici paneline ek olarak android ve ios uygulamaları ile ceptende whmcs panelini kolayca yönetebilirsiniz.

Profesyonel ve üstü paketler için ücretsiz

WHMCS Lisansı Pro paket ve üstü için ücretsizdir aylık fiyatı ile 60 ₺ !

Diğer paketler ile aylık 59.90 ₺

Başlangıç paketleri için whmcs lisansı 59.90 TL / ay olarak sipariş alınabilir.

Uzman Desteği 7/24 yanınızda

Incir Hosting'in Süper Kahramanları.

Profesyonel ekibimizle sizlere 7/24 kesintisiz hizmet ve destek vermeye çalışıyoruz . Yardıma ihtiyacın olduğu anda online destek alabilir , telefonla arayabilir veya destek maili gönderebilirsiniz.

 

Sözleşme veya Risk yok !

7-Gün içinde koşulsuz iade

Eğer fikrinizi değiştirirseniz ve barındırma sözleşmesine devam etmek istemiyorsanuz , 7 gün içinde iade talep edebilirsiniz ve ücret iadesi alabilirsiniz. Alan adı kaydında bu geçerli sayılmamaktadır

99.9% Uptime Garantisi

%99.9 Uptime garantisi veriyoruz Sunucu izlemeden bağlı olduğunuz sunucuyu anlık olarak izleyebilirsiniz.

Üst seviye güvenlik ve kalite.

Uzman sunucu ve güvenlik optimizasyonu ile %99.9 güvenlik sağlıyoruz , SSL ile güçlendirilmiş yönetim panelleri ile güvenliğinizi en üst seviyeye çekiyoruz Layer III Kalitesi ile Türkiye'nin en iyi 2 veri merkezi Radore ve Sadece Hosting lokasyon sunucular ile kaliteli barındırma sağlıyoruz .

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Dedi ? .

Mükemmel9.1/10
Yorum Gönder

Aklınıza birşey mi takıldı ?